NABÍDKA

Laminátové plovoucí podlahy

1 FLOOR

Ekologická výroba v souladu s šetrným přístupem k životnímu prostředí probíhá v Německu. Kvalitní a vůči oděru vysoce odolné podlahy, které zvládnou silně zatěžované soukromé i komerční prostory, jsou zároveň cenově dostupné. Podlaha bez problému odolá i větším domácím mazlíčkům. Plovoucí pokládku zjednodušuje a urychluje integrovaný zámek Megaloc, z výroby impregnovaný speciálním voskem Isowaxx, který podlahu chrání před pronikáním vlhkosti. Podlahy z kolekcí 1FLOOR Premium (s moderním úzkým formátem lamel) a Original se snadno udržují a jsou vhodné k umístění na podlahové vytápění. U vybraných dekorů kolekce Premium použitá  speciální povrchovou úpravu synchrostructure, která dokonale kopíruje kresbu dřevěného dekoru, například letokruhy či praskliny jsou detailně a s přesností strukturovány i povrchově. Podlaha tak získává zcela autentický výraz.

E- MOTION

Nová kolekce laminátové podlahy E-MOTION je nyní postavena z 60ti zcela trendových dekorů. Díky extrémně odolnému povrchu je ideálním řešením jak pro Váš dům či byt, tak komerční prostory. Podlaha E-MOTION je nabízena o tloušťce 8 mm a 12mm

Výhody:

  • 60 dřevěných dekorů
  • přirozený vzhled díky autentickým povrchům
  • kvalitní a odolná podlaha, odolnost vůči nárazům i velkým tlakům
  • snadná údržba
  • zdravotně nezávadná
  • jednoduchá pokládka
QUICK-STEPP

Moderní laminátové podlahy Quick-Step si zamilujete. Jsou vysoce odolné proti nárazu i poškrábání, mají voděodolnou vrstvu, snadno se čistí a po dlouhá léta si uchovávají původní odstín.