NABÍDKA

Vinylové podlahy plovoucí

Fatra RS-click a Fatra Fatraclick

Nejoblíbenější vzory z řad lepených vinylových dílců byly upraveny do podoby plovoucích podlah a daly tak vzniknout novince s názvem RS-click.
Vzory dokonale imitují dřeviny z celého světa a dodají tak jakémukoli interiéru zcela novou, stylovou atmosféru.
Podlaha RS-click je tím pravým doplňkem pro ty, kteří se chtějí spolehnout na kvalitní provedení a zároveň chtějí mít svobodnou volbu při výběru designového provedení.

Konstrukce FatraClicku a RS-clicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi.

1 FLOOR

1FLOOR je značka se širokým výběrem odolných vinylových podlah za dostupné ceny. V současné době se jedná o 3 kolekce se všemi typy vinylových konstrukcí. Můžete vybírat mezi vinyly na nosné HDF desce se zámkovým spojem a s integrovanou protihlukovou podložkou Noise Reduct, která utlumuje kročejový hluk na minimum a redukuje drobné nerovnosti podkladu (kolekce V1). Dalšími variantami v nabídce jsou celovinylové podlahy se zámkovým spojem (kolekce V6)a vinylové dílce určené k lepení (kolekce V7).

CREATION 30-GERFLOR

Produkt:

 • 3 různé formáty, také ve velikosti XL – délka 1,5 m pro lepší realizmus
 • Exkluzivní konstrukce «Duo Core», vyztužená skelným vláknem pro pohodlí a stabilitu
 •  Povrchová úprava PUR + Mat: přírodní vzhled a snadno se čistí
 •  4V zkosené hrany
 •  Ideální pro použití v domácnostech a pro lehkou komerční zátěž – klasifikace 32

Životní prostředí:

 • 100% recyklovatelné
 • 55% recyklovaného obsahu
 • TVOC <10 ug / m3
 • Bez ftalátu
CREATION 55-GERFLOR

VINYLOVÉ DÍLCE SE ZÁMKEM PRO VYSOKOU ZÁTĚŽ

Produkt:

 • 3 různé formáty, také ve velikosti XL – délka 1,5 m pro lepší realizmus
 • Exkluzivní konstrukce «Duo Core», vyztužená skleněným vláknem pro pohodlí a stabilitu
 • Povrchová úprava PUR + Mat: přírodní vzhled a snadno se čistí
 • 4V zkosené hrany

Použití :

 • Ideální pro běžnou komerční zátěž, hotely, kanceláře – klasifikace 33/42

Životní prostředí :

 • 100% recyklovatelné
 • 55% recyklovaného obsahu
 • TVOC <10 ug / m3
 • Bez ftalátu
ECOLINE Click

Švýcarské zámkové vinylové podlahy Ecoline Click jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy – typ W.

Zdraví a bezpečnost: Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Komfort a odolnost: Vinylová zámková plovoucí podlaha Ecoline Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je mnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. V kombibaci s HDF má navíc na spodní straně korkovou akustickou podložku a dosahuje útlumu 16 dB. Vinylová plovoucí podlaha je nejvíc odolná plovoucí podlaha vůči vlhkosti (nenasákavá povrchová vrstva), nejstabilnější rozměrovým změnám a dynamickému otlaku. Je nejteplejší na omak a nejtišší plovoucí podlaha.

Podlahové topení: Podlahovina je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení musí být zdroj tepla zabudován minimálně 35 mm od povrchu podkladu. Plocha musí být vyhřívaná rovnoměrně. Maximální povrchová teplota činí 27 °C, pod podlahu se nepoužívá žádná samostatná podložka jako u plovoucích podlah, která je izolant a odpadá další vzduchová izolační vrstva.

LONGUS XXL Click

Vinylová plovoucí podlaha Longus XXL Click je k dispozici v široké škále odstínů hnědé a moderní šedé barvy v extra velkých rozměrech, které opticky zvětší interiér. Podlaha se hodí do jakéhokoliv interiéru. Má povrchovou úpravu Synchrostructure. Tato úprava dokonale kopíruje kresbu dřevěných vláken či prasklin, které jsou detailně strukturovány, a podlaha tak získává reálný vzhled dřeva. Výsledkem je podlaha s nádhernou atmosférou, evokující přírodní materiály plné nuancí a života.

Podlahová krytina Longus XXL Click je antistatická (nepřenáší statickou elektřinu), odolná vůči poškrábání, snadno se čistí a je stálobarevná, má vysokou požární odolnost Bfl-s1. Vinylová podlaha je vhodná pro alergiky. Povrch plovoucí podlahy je příjemně teplý. Může se položit na podlahové topení. Další výhodou podlahy je kročejový útlum 14 dB.

Vinylová plovoucí podlaha v XXL formátu má třídu zátěže 23, 33, 42 a je ideální pro použití v domácnostech (ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, chodba, pracovna, aj.), ale i v kancelářích, restauracích, obchodech, buticích, aj.